Jums tinkančią prekę užsakyti labai paprasta:

1. Prie Jums tinkančios prekės spauskite mygtuką ‘‘Į krepšelį“. Produktas jau bus įtrauktas į Jūsų krepšelį.

2. Prekių kiekį krepšelyje visada galite matyti dešiniajame krašte "Prekių krepšelio" laukelyje. Bet kuriuo momentu "Prekių krepšelio" laukelyje paspaudę užrašą "Mano krepšelis“ galėsite pasitikslinti, kokios prekės jau yra Jūsų prekių krepšelyje. Jei nusprendėte vienos ar kitos prekės nepirkti, tada paspauskite šalia esantį perbrauktą apskritimą (užėjus ant jo atsiranda užrašas "Trinti") ir prekė bus pašalinta iš krepšelio. Jei norite pakeisti prekės kiekį, tereikia paspausti + arba – ženklą prekės eilutėje.

3. Tęskite apsipirkimą, kai baigsite grįžkite į “Prekių krepšelį“, jei turite dovanų kuponą įveskite jo kodą ir spauskite ‘‘Apmokėti“.

Žemiau, po prekių sąrašu, matysite kiek turėsite mokėti už pristatymą ir kokia yra galutinė užsakymo suma.

4. Prisijunkite prie sistemos įvesdami savo vartotojo vardą ir slaptažodį, jei nesate prisiregistravęs, prašome užpildyti nesudėtingą anketą ir Jus galėsite tęsti apsipirkimą.

5. Jei padarytas užsakymas nėra apmokėtas per dvi darbo dienas ir nėra susitarimo dėl apmokėjimo, užsakymas yra panaikinamas.

Sekite mus Facebook'e

Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti.

Privatumo politika