Tai elitinė, nauja Flagman mikro vartiklių serija. Visos jos išsiskiria išskirtinai dideliu pagaminimo tikslumu ir aukščiausios kokybės dažų bei lako padengimu. Aprūpintos labai patvariais, kaltiniais žiedeliais ir VMC vienšakiais kabliukais turinčiais padidinto diametro kilpelę. Originalios dvigubo spalvinimo blizgės buvo kruopščiai ištestuotos sportininkų ir parodė aukštą efektyvumą gaudant upėtakius, lydekas, ešerius, meknes, šapalus, salačius.

Toya – vartiklė turinti klasikinę formą. Išsiskiria aštriu, ritmingu, plačiu darbu. Blizgės yra dviejų versijų. Abiejų dydis yra vienodas, skiriasi tik metalo storis. 1,5 g svorio blizgutė leidžia apgauditi nedidelius gylius pačiu lėčiausiu pravedimu. 3 gramų versija taip pat išsiskiria savybe dirbti lėtai traukiant , nežiūrint į didesnį tokio paties dydžio blizgės svorį. Šis modelis išsiskiria puikiomis skridimo savybėmis. Skęstanti ant įtempto valo Toya pradeda aktyviai suktis, dažnai keičiant sukimosi kryptį, ko pasekoje sklendimo trajektorija gaunasi zigzag formos.

Nori – tradicinės formos vartiklė. Suapvalintas paviršius ir nedidelis blizgės lenkimas sukuria sudėtingą, gyvą masalo žaidimą, kurį galima charakterizuoti kaip turintį nedidelę amplitudę ir didelį dažnį. Blizgė gerai dirba lėto pravedimo metu ir gerai „susitvarko“ su atsiradusia srove, tai leidžia ją panaudoti stiprioje srovėje. Ant įtempto valo blizgė leidžiasi zigzagu, ko pasekoje dažnai keičia sukimosi kryptį. Leidžiamos 3 svorių, kas leidžia prisitaikyti prie įvairiausių žūklės sąlygų.

Mika – miniatiūrinė vartyklė, turinti originalią kampuotą formą. Labai aktyviai dirbti pradeda nuo paties lėčiausio pravedimo, dirba didele amplitude ir labai dideliu dažniu. Skendimo metu, ant įtempto valo, blizgutė nesisuka kaip daugelis panašių masalų o vibruoja, provokuodama plėšrūną. Dėl mažo dydžio, šis masalas greičiau primena vabzdžio imitaciją, kas leidžia plačiau ją naudoti gaudant tokias žuvis kaip šapalas, meknė, raudė.

Sekite mus Facebook'e

Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti.

Privatumo politika