Daugiausiai perkamos

Flagman Nori 3g No18

FN30-018
Flagman
Svoris: 3 g Ilgis: 2,9cm Spalva: #18
3,14 €
Su PVM
Kiekis
Išparduota

Aprašymas

Flagman Nori 3g No18

Tai elitinė, nauja Flagman mikro vartiklių serija. Visos jos išsiskiria išskirtinai dideliu pagaminimo tikslumu ir aukščiausios kokybės dažų bei lako padengimu. Aprūpintos labai patvariais, kaltiniais žiedeliais ir VMC vienšakiais kabliukais turinčiais padidinto diametro kilpelę. Originalios dvigubo spalvinimo blizgės buvo kruopščiai ištestuotos sportininkų ir parodė aukštą efektyvumą gaudant upėtakius, lydekas, ešerius, meknes, šapalus, salačius.

Nori – tradicinės formos vartiklė. Suapvalintas paviršius ir nedidelis blizgės lenkimas sukuria sudėtingą, gyvą masalo žaidimą, kurį galima charakterizuoti kaip turintį nedidelę amplitudę ir didelį dažnį. Blizgė gerai dirba lėto pravedimo metu ir gerai „susitvarko“ su atsiradusia srove, tai leidžia ją panaudoti stiprioje srovėje. Ant įtempto valo blizgė leidžiasi zigzagu, ko pasekoje dažnai keičia sukimosi kryptį. Leidžiamos 3 svorių, kas leidžia prisitaikyti prie įvairiausių žūklės sąlygų. 

Svoris: 3 g

Ilgis: 2,9cm

Spalva: #18

Detaliau
FN30-018
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e

Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti.

Privatumo politika