Daugiausiai perkamos

Flagman Toya 3g No2

FR30-002
Flagman
Svoris: 3 g Ilgis: 2,9cm Spalva: #2
3,14 €
Su PVM
Kiekis
Išparduota

Aprašymas

Flagman Toya 3g No2

Tai elitinė, nauja Flagman mikro vartiklių serija. Visos jos išsiskiria išskirtinai dideliu pagaminimo tikslumu ir aukščiausios kokybės dažų bei lako padengimu. Aprūpintos labai patvariais, kaltiniais žiedeliais ir VMC vienšakiais kabliukais turinčiais padidinto diametro kilpelę. Originalios dvigubo spalvinimo blizgės buvo kruopščiai ištestuotos sportininkų ir parodė aukštą efektyvumą gaudant upėtakius, lydekas, ešerius, meknes, šapalus, salačius.

Toyo – vartiklė turinti klasikinę formą. Išsiskiria aštriu, ritmingu, plačiu darbu. Blizgės yra dviejų versijų. Abiejų dydis yra vienodas, skiriasi tik metalo storis. 1,5 g svorio blizgutė leidžia apgauditi nedidelius gylius pačiu lėčiausiu pravedimu. 3 gramų versija taip pat išsiskiria savybe dirbti lėtai traukiant , nežiūrint į didesnį tokio paties dydžio blizgės svorį. Šis modelis išsiskiria puikiomis skridimo savybėmis. Skęstanti ant įtempto valo Toya pradeda aktyviai suktis, dažnai keičiant sukimosi kryptį, ko pasekoje sklendimo trajektorija gaunasi zigzag formos.

Svoris: 3 g

Ilgis: 2,9cm

Spalva: #2

Detaliau
FR30-002
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e

Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti.

Privatumo politika