Daugiausiai perkamos

Spiningas Flagman Optimum 762ULT 2.29m 1-5g

FO762ULT
Flagman

Ilgis: 2.29m; Svoris: 108g.

73,90 €
Su PVM
Kiekis

Aprašymas

Flagman Optimum — tai labai lengvų ir puikiai subalansuotų meškerykočių, turinčių super-greitą akciją serija. Dėl aukšto modulio anglies pluošto ir jo apdirbimo technologijos AIOC, ši meškerykočių serija tapo itin "skambi". Tam įtakos daro ir specialios konstrukcijos ritęs laikiklis.

Lengvi Sea Guide žiedeliai sumažina trintį ir neapkrauna blanko. Visų šios serijos modelių paskirtis - mikro džigas. O pritaikius lengvą ritę ir ploną PE valą, su šiuo įrankiu žūklauti bus tikras malonumas.

Šis modelis iš kitų serijoje išsiskiria greita akcija ir "tubular" tipo tuščiavidure viršūnėle. Meškerykotis puikiai savyje sutalpina ir tvirtumą, skambumą reikalingą agresyviam masalo pravedimui ir lankstumą, kuris svarbus traukiant aktyvią žuvį. Spiningas gavosi universalus ir tiks tiek džigui, tiek nedidelių masalų tvičui ar mikro vartiklėms, sukrėms.

Detaliau
FO762ULT

Charakteristikos

Svoris
108g
Dalys
2
Max testas
5g
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Kodas: GMFCMK

LED lempa Forrest Collapsed Mosquito Killer Lantern

„Forrest Mosquito Zapping Lantern“ yra LED vabzdžių naikintuvas su įmontuota įkraunama baterija. Mažo dydžio lempa yra patogi ir efektyvi priemonė kovojant su uodais, ir kitais vabzdžiais gamtoje ir gyvenamosiose patalpose, sunaudojanti nedidelį kiekį energijos ir apsauganti nuo skraidančių vabzdžių. Vabzdžius į vietą pritraukia specialios ultravioletinės...

Kaina 41,00 €
Daugiau
Turime sandėlyje

Sekite mus Facebook'e