Daugiausiai perkamos

Flagman Tornado Z 2.13m 5-17.5gr

FZT702L
Flagman
Ilgis: 2.13m; Svoris: 113 gr; Transport. Ilgis: 110 cm; Dalys: 2; Medžiaga: Anglies pluoštas; Rankena: Eva; Akcija: Super Greita;
136,00 €
Su PVM
Kiekis
Išparduota

Aprašymas

Flagman Tornado Z 2.13m. 5-17.5gr.

Serija Flagman Tornado buvo pristatyta dar 2015 metais ir užkariavo daugelio spiningautojų širdis, tad 2017 metais modelių gama buvo atnaujinta. Naujoji serija buvo pavadinta Tornado Z.

Tai TOP-inė Flagman spiningų serija o visų modelių charakteristikos labai išskirtinės. Pirma tai labai puikus meškerykočio balansas. Pagrindinis svoris sukoncentruotas ties rankena, tad jį ne tik patogu laikyti, tačiau ir animuoti masalus, voblerius ar gumas. Netgi pats ilgiausias serijos modelis leidžia atlikti griežtus patempimus ir tai visiškai nevargina rankos. Meškerykočiu puikiai galima valdyti masalus kurie sveria tiek kiek viršutinė meškerykočio svorio riba. Tokiam balansui didelę įtaką turi Fuji Alconite Tangle Free KR Concept žiedeliai. Tornado-Z apjungia tvirtumą, kuris reikalingas masalų animavimui, ir lankstumą kuris reikalingas tolimam metimui. Kastinginės Tornado-Z charakteristikos taip pat įspūdingos. Norint toli užmesti masalą visiškai nereikia plataus mosto, o tai labai svarbu gaudant dviese iš valties ar nuo kranto kur ribota vietos. Tornado-Z galima pripažinti kaip daugiatiksliu aukštos kokybės meškerykočiu. Jis tiks tvichingui, džigui, sukrėm ar vartyklėm. Žvejui belieka išsirinkti reikiamą modelį pagal ilgį ir gramatūrą.

Ilgis: 2.13m;

Svoris: 113 gr;

Transport. Ilgis: 110 cm;

Dalys: 2;

Medžiaga: Anglies pluoštas;

Rankena: Eva;

Akcija: Super Greita;

Minimalus testas: 5 gr;

Max. testas: 17 gr.

Detaliau
FZT702L
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e