Daugiausiai perkamos

Platforma Flagman High Quality Seatbox with foot plate black frame D36mm

DKR017
Flagman

Kojos Diametras: 36 mm; Svoris: 13 kg.

439,90 €
Su PVM
Kiekis
Išparduota

Aprašymas

Platforma Flagman High Quality Seatbox with foot plate black frame D36mm

Tvirta, stabili platforma, kuri atitinka tiek mėgėjų, tiek ir profesionalų reikalavimus. Jos pagrindą sudaro galingas virintas rėmas iš aliuminio vamzdžių. Prie jo tvirtinasi pagrindinis modulis su dėže, sėdyne ir išstraukiama į šoną dėže. Taip pat ir papildomas išstumiamas modulis, kuris gali būti papildytas kitais, papildomai įsigytais moduliais. Specialus fiksatorius neleidžia šiam moduliui laisvai judėti. Modulių konstrukcijoje naudojami specialūs fiksatoriai, leidžiantys jį atidarinėti į abi puses. Patogi ir minkšta sėdynė turi „štekerio“ laikiklį.

Platforma aprūpinta aliumine, išstumiama pedana. Į komplektą įeina 6 kojos: 4-pačiai platformai ir 2 pedanai. 4-ios iš jų – teleskopinės. Platūs kojų padai neleidžia platformai smigti giliai į gruntą, o jų konstrukcija tokia, kuri leidžia vartytis į visas puses, tai leidžia pastatyti ant bet kokio paviršiaus. Platformos transportavimui yra įengtas 4 taškuose tvirtinamas diržas. Kojų skersmuo 36 mm. Prie jų galima tvirtinti visus 36 mm kojoms skirtus aksesuarus.

Kojos Diametras: 36 mm;

Svoris: 13 kg.

Detaliau
DKR017
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e

Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti.

Privatumo politika